Menu

Shiball & Pratzant

(an ICC company)

Design obalů na zakázku

Naší hlavní službou je specializace na design a celkový vývoj obalů a marketingových předmětů převážně z papíru, hladké a vlnité lepenky.

Disponujeme databází s několika stovkami vlastních obalových designů, takže na většinu poptávek můžeme reagovat během několika dnů zasláním prvního návrhu ve 3D ve formátu PDF. K prohlížení našich 3D potřebujete nejnovější Acrobat Reader, který si můžete stáhnout zde. Virtuální 3D model lze otáčet, přibližovat a různě nasvítit.

Pokud se v této fázi shodneme, že 3D náhled odpovídá zadání a Vašim potřebám, na vytvoříme na plotteru maketu s parametry sériového výrobku (stejný materiál, naprostá přesnost a plná funkčnost). Za vytvoření makety účtujeme paušální částku; tento poplatek odečítáme od faktury v případě, že se rozhodnete následnou výrobu svěřit nám.

Po schválení makety zašleme výkresy ve Vámi zvoleném vektorovém formátu v měřítku 1:1, aby mohl Váš grafik/grafické studio namontovat tisková data. Poskytování výkresů se řídí konkrétními pravidly, zejména pokud jde o patentovaný design, na který máme licenci či pokud jde o design, na který vlastníme autorská práva. V některých případech Vás před poskytnutím dat požádáme o podepsání "Dohody o mlčenlivosti a využití designu chráněného autorským právem".

Pro více informací, poptávky a zadání nás kontaktujte na e-mailu info@pratzant.com anebo vyplňte formulář v sekci Kontakty.